ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Хто став заступником міського голови Вараша? (ВІДЕО)

Старі обличчя - нові посади. У Вараського міського голови з'явився новий заступник. На цю посаду призначили добре відомого в місті колишнього очільника РАЕС.

У міського голови новий заступник. У колишньому він директор "атомки", а тепер - працівник керівного апарату Вараша. Мова про Павла Павлишина, який пішов з посади директора РАЕС. На позачерговій сесії Вараської міської ради депутати обрали Павла Павлишина першим заступником міського голови. Очільник Вараша сподівається, що новопризначений заступник зможе систематизувати роботу місцевої влади.

Я очікую, по -перше, наших самих відносин в середині виконавчої гілки влади, функціоналу в частині систематизації. В нас багато всі щось роблять, але буває таке, що ці потоки... Результати роботи не передаються між структурними підрозділами. Я думаю досвід Павла Яремовича допоможе цю систематизацію зробити, - міський голова Вараша Олександр Мензул

На думку очільника Вараша, у цьому нелегкому завданні Павлу Павлишину має допомогти попередній досвід роботи.

Ми бачимо приклад по станції, і навіть порівняння атомних станцій між собою: Рівненська і інші об'єкти відрізняються як приклад, я ж думаю вона найкраща. Це саме ми спробуємо реалізувати в нас в громаді, - міський голова Вараша Олександр Мензул

Чи впорається Павло Павлишин із цим нелегким завданням - дізнаємось за кілька місяців роботи. Ну а поки можна лише додати - за такі кадрові зміни проголосувало 27 депутатів Вараської міської ради.

Читайте також: