Radio
Online
Повiдомити новину

Хто регулярно обстрілює автівки у Квасилові (ВІДЕО)

Квасилівський снайпер. На Рівненщині завівся стрілок, який у темну пору доби обстрілює автомобілі які стоять на парковці селища Квасилів. Зі слів місцевих зловмисник неодноразово спускав курок і на місцевих жителів. Це триває уже декілька років, на його рахунку не один десяток постраждалих, однак досі горе-снайпера так і не виявили.

Куля, яку випустив стрілок могла потрапити у водія чи його пасажирку, на щастя обійшлось лише розбитим склом. Квасилівський горе-снайпер, за словами місцевих, працює тут уже не один рік, здебільшого у темну пору доби. Автомобілі обстрілює лише у цьому районі. З якою метою він це робить - не зрозуміло, адже паркування автівок тут дозволене, та й на нього ніхто ніколи не жалівся. Олег Онищук припускає, постріл міг бути здійснений із вікна сусіднього 34 будинку. Випадковим свідком подій стала його мешканка. Жінка поверталась додому з роботи, коли почула звук пострілу.

Ще однією жертвою зловмисника став Павло Оксенюк. Чоловік мешкає у цьому районі. Свій автомобіль паркує завжди біля магазину. Три тижні тому, Коли вранці він збирався на роботу, підійшовши до своєї автівки побачив розбите лобове скло від пострілу.

Ідентичних випадків постраждалі чоловіки нарахували з десяток. Зі слів квасилівчан, стрілок випускав кулі не лише по автівках, бували випадки коли кулі прилітали і у місцевих жителів.

Про те, що у селищі розгулює снайпер, староста села чує вперше. Каже раніше ніхто з такою проблемою не звертався.

Хто тримає в страху пів Квасилова та з якої саме зброї були випущені кулі, нині не відомо. Чи вдасться виявити горе-снайпера та покарати його покаже лише час. Усім, хто має хоч якусь інформацію варто звернутись до поліції, інакше ймовірно що і цього разу стрілку вдасться уникнути правосуддя.
 

Читайте також: