На Сарненщині працівники Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства спільно з державною лісовою охороною та рятувальниками провели рейд з метою виявлення порушників правил пожежної безпеки.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Рівненській області.
Під час спостереження за лісовими масивами помітили, що у 42 кварталі Тинненського лісництва філії «Сарненське лісове господарство» хтось розпалив багаття. Порушником виявився місцевий мешканець, який вирішив спалити сміття. Такі дії могли призвезти до виникнення пожежі і поширенню вогню у лісовому масиві.
На порушника склали адміністративний протокол, тепер йому доведеться сплатити штраф у розмірі 1530 грн.
Читайте також: Колишній гуморист і учасник телешоу «Ліга Сміху» розповів про службу у рівненському підрозділі Національної гвардії