Radio
Online
Повiдомити новину

"Кардинал-Рівне" припинив боротьбу за Кубок України

“ХІТ” – “Кардинал-Рівне” – 5:0 (1:0)

Кубок України, 1/8 фіналу, матч-відповідь, перший матч – 3:2

3 лютого 2019 року, Київ, спорткомплекс ЗСУ, 12:00

Арбітри: С.Подворний, Д.Божко (Хмельницький)

Третій арбітр: Л.Жиронкін (Київ)

Хронометрист: В.Шевер (Київ)

Спостерігач арбітражу: О.Банасько (Київська обл.)

“ХІТ”: Сухов – Журба, Чепорнюк, Педяш, Боргун – Тменов, Школьний, Колесников, Корнійчук – А.Борсук, Жук, Дзюба. Запасний: Іваняк.

Головний тренер: Дмитро Шувалов.

“Кардинал-Рівне”: Морикишка – Мануйленко, Салтанов, Поночовний, Басич – Ардашніков, Горпинич, Кравцов, Іванюк – Назаров, Кравчук. Запасний: Корнєв.

Головний тренер: Станіслав Гончаренко.

Голи: Школьний (16), Мануйленко (27, автогол), Педяш (28), Тменов (38), Сухов (38).

Попередження: Поночовний (7), Кравцов (40).

У Києві перед командою Станіслава Гончаренка стояло дуже непросте завдання – обіграти лідера чемпіонату з різницею у два голи. Варто відзначити, що шанси у “Кардинала-Рівне” були. До перерви на майданчику спорткомплексу ЗСУ точилася приблизно рівна боротьба. А вирішальним у першому таймі став гол Олександра Школьного, забитий після помилки рівнян.

Рівна боротьба точилася на майданчику і після перерви. Аж поки гості не пішли рятувати гру, ризикнувши і змінивши воротаря на п’ятого польового. У простій ситуації помилився Максим Мануйленко. Він віддав передачу назад у вільну від партнерів по команді зону – м’яч прокотився через увесь майданчик і опинився у воротах.

Такий пропущений гол дещо деморалізував рівнян. І вони вже в наступній атаці пропустили знову. Відзначився Олександр Педяш.

Тепер “Кардиналу-Рівне” потрібно було забивати чотири голи. Таке завдання виявилося нереальним. Натомість, наприкінці матчу до крупного рахунок довели господарі. Відзначилися Микита Тменов та воротар Олександр Сухов. Далі у Кубку України іде “ХІТ”.

Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”

Читайте також: