Radio
Online
Повiдомити новину

"Кабан", "Вишня", "Дембель", "VІР" та "Wolf" – найбільш незвичні номерні знаки Рівненщини

Замовити унікальний номерний знак можна або онлайн на сайті hsc.gov.ua або у будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Вартість послуги 300 гривень - три символи (мінімальне замовлення); 90 гривень - кожний наступний (до восьми символів); 500 гривень  - графічний елемент .Термін виготовлення до одного місяця. Номерний знак, який замовили онлайн можна отримати як безпосередньо у Головному сервісному центрі МВС, так і у відділенні «Нової пошти».

Варто пам’ятати, що після отримання комплекту виготовлених індивідуальних номерних знаків необхідно звернутись до територіального сервісного центру МВС для перереєстрації транспортного засобу.

Також спростилася процедура перезакріплення  індивідуальних номерних знаків. Власник ІНЗ може перезакріпити його за іншим транспортним засобом, який належить йому чи передати власнику іншої автівки, подавши в будь-який територіальний сервісний центр МВС пакет необхідних документів. Раніше перезакріплення здійснювалося на підставі довідки, яку можна було отримати тільки в Головному сервісному центрі МВС.

Повідомляє РСЦ МВС в Рівненській області

Читайте також: