Radio
Online
Повiдомити новину

ITV MEDIA GROUP святкує свій перший День народження (ВІДЕО)

Нам один рік. ITV MEDIA GROUP святкує свій перший День народження. Попри нетривалу історію нам уже є чим пишатися. На телеканалі безліч власних програм, наші журналісти завжди у центрі подій і у нас чудовий колектив. Сьогодні ми хочемо поділитись із вами спогадами про наш шалений рік життя.

Рік тому у Рівному з‘явився новий телеканал itv media group. Тут зібралась команда креативних людей. Наші журналісти завжди в центрі подій.

Лілія Налапка в журналістиці близько чотирьох років. На телеканалі ITV працює з моменту відкриття. Ліля, займається не лише новинами. Вона має власну програму, а також веде денні новини. Каже, найбільше не любить, коли її просять зробити той сюжет, який не до душі.

ITV - це така платформа можливостей, де ти можеш спровувати себе будь в чому. Це і відеооператор, і якісь інші проекти, і розслідування, і якісь веселі сюжети, лайфи. Монтаж, випуск. Короче itv - це та база де, якщо ти хочеш, то ти можеш попрацювати будь-ким. І тобі, це дають, тобі допомагають. Тут дуже крутий колектив, який тебе підтримує завжди, - Лілія Налапка журналістка телеканалу ITV MEDIA GROUP

Окрім репортажів телеканал за рік провів безліч прямих трансляцій спортивних, релігійних та масових заходів. Але не усе так легко і просто як здається на перший погляд.

Найважче, це коли запускаєш новий проєк на itv. Колосальна відповідальність, великої творчої команди. Це радактор, режисери, звукорежисери, інженери, оператори. Але коли ми доходимо до четвертого, п'ятого випуску ти вже зітхаєш із полегшенням. Найлегших проектів взагалі не буває, але працюючи в цій атмосфері ти завжди отримуєш приємне задоволення, - Євгеній Фіськович головний режисер телеканалу ITV MEDIA GROUP

ITV це свій місцевий телеканал. Ми молоді та прогресивні. Вадим Мороз, у журналістику прийшов ще три роки тому працювати оператором. Потім, розповідає, спробував робити власні сюжети. А зараз він шеф-редактор новин, але каже це лише посада.

Журналістика це творча професія. Тому у нас немає, що я керівник, а всі підлеглі. У нас всі на одному рівні і всі працюють на один результат, - Вадим Мороз шеф-редактор новин телеканалу ITV MEDIA GROUP

Телеканал постійно розвивається. В ефірі ITV MEDIA GROUP є все - від новин і аналітичних програм, до розважального контенту. Тут усі намагаються рухатись в ногу з часом, працювати так, аби кінцевий продукт подобався більшій кількості глядачів. Але це ще далеко не все.

В новому сезоні, ми будемо і далі дивувати нашого глядача. Це в першу чергу, запуск нових проектів. Таких як: "Ближче до людей", коли ми будемо записувати питання самих рівнян до керівників міста безпосередньо в їхніх дворах. Це "Вийти з тіні" нова програма про успішних жінок і їхні сходинки до їхнього успіху. Це програмам для молоді "Клік шоу", привідкрию завісу, спілкування, відвертий діалог, вихід із зони комфорту, найвідоміших блогерів не тільки Рівного, але і Рівненщини, - Зоряна Верницька директорка телеканалу ITV MEDIA GROUP

Втім усе звісно вдається не з першого дублю. Те що виходить в ефір це безліч проб та помилок.

На досягнутому ніхто зупинятись не збирається. Попереду ще безліч планів, які чекають на свій час.

 

Читайте також: