ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Інформаційний аудит відкритих даних проведуть у Рівненській ОДА

Фото ілюстративне

Відкриті дані є важливою складовою прозорості й підзвітності органів влади. Відтак, в Рівненській обласній державній адміністрації до кінця року проведуть інформаційний аудит наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, апарату й структурних підрозділів.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

 Процес складатиметься з декількох етапів, зокрема консультації з громадськістю, проведення віддаленого аудиту в підрозділах ОДА й анкетування посадових осіб. У підсумку комісія аудиторів представить звіт, якій міститиме необхідні рекомендації.

 "Розвиток відкритих даних – одне із пріоритетних завдань, що має на меті побудувати ефективну комунікацію між громадянами, органами влади, бізнесом й міжнародними донорами. Це також дозволить зробити діяльність ОДА більш прозорою та залучити громадськість до процесів державотворення", - розповів заступник голови РівнеОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Терещенко.

Нагадаємо, що це не перша ініціатива щодо відкритих даних в області. Для прикладу, ще минулоріч запрацював Аналітичний портал Рівненщини, який продовжує наповнюватись й включає вже 7 дашбордів з різними даними регіону у геопросторовому вигляді.

Читайте також: