Radio
Online
Повiдомити новину

Гвардія наступу: як добровольцям приєднатися до професіоналів? (ВІДЕО)

Звільняти окуповані території тепер зможуть усі охочі. МВС України оголосило про початок набору добровольців до восьми бригад. Після навчання, які проводитимуть спеціалісти та військові, новобранці звільнятимуть тимчасово загарбані росіянами землі.

Доля України залежить від тебе. Здобути для країни перемогу - першочергове завдання, яке стоїть перед кожним з нас уже майже рік. Відтепер стати частиною спротиву російській навалі може кожний охочий, оскільки Міністерство внутрішніх справ розпочало формування штурмових бригад "Гвардія наступу". У тому числі і на Рівненщині. Спеціально навчені добровольці будуть задіяні у деокупації територій.

Нині вже розпочали набір охочих, які увійдуть до складу восьми бригад. Добровольці зможуть обрати, до кого саме хочуть приєднатися: до бригади нацполіції "Лють", підрозділу прикордонників "Сталевий кордон" чи однієї з шести бригад Нацгвардії - "Буревій", "Червона Калина", "Кара-Даг", "Рубіж", "Спартан" чи "Азов". Окрім спеціалізованого кількамісячного навчання від професійних досвідчених військових, новообрані бійці зможуть отримати весь необхідний соціальний захист.

Зареєструватися можна онлайн або заповнити анкету у приміщенні ЦНАПів області - а саме, центральному та районному у Рівному, Дубно, Сарнах або Вараші.

В Україні є вже понад 140 рекрутингових пунктів для добровольців. Аби вступити до лав "Гвардії наступу", кандидати мають пройти військово-лікарську комісію, здати фізичний та психологічний тест. Попри жалюгідні спроби ерефії завоювати, зламати зсередини, підкорити та знищити нас - українці стають лише сильнішими. Бо кожна спроба зруйнувати нас, наближає окупантів до їхньої відплати за всі злочини.

Читайте також: