Radio
Online
Повiдомити новину

Хто керуватиме містами на Рівненщині?

Від 25 жовтня минуло, здається, чимало часу. Але не у всіх населених пунктах вже визначені майбутні очільники. Десь чекають другого туру, а десь – остаточного підрахунку голосів. Ми зібрали для вас останню інформацію про тих, хто керуватиме містами області найближчі роки.

Рівне

Обласний центр – єдине місто на Рівненщині, де вибори будуть проходити у два тури. Нагадаємо, це голосування відбудеться 22 листопада. Цього разу жителі міста та смт Квасилів обиратимуть поміж двома кандидатами – Віктором Шакирзяном від партії «Рівне разом» та Олександром Третяком від «Європейської солідарності».

колаж 24 канал

Костопіль

Тут, як то кажуть, дива не сталося. На своїй посаді залишився самовисуванець, який керує містом вже 22 роки, 72-річний Євгеній Денисюк. Його найближчий переслідувач – представник «РУХу» Андрій Ткачук - відстав на 600 голосів.

Дубровиця

Стабільними у своїх вподобаннях виявились і дубровиччани, адже удруге підтримали 64-річного самовисуванця Богдана Микульського, який набрав майже 52% голосів виборців.

Корець

Корчани удруге поспіль підтримали самовисуванку 57-річну Людмилу Дмитрук.

Радивилів

Уже 18 років Радивиловом керує й судячи з результатів виборів далі керуватиме 61-річний Микола Карапетян, який йшов на вибори самовисуванцем.

Дубно

64-річний самовисуванець Василь Антонюк не залишив шансів своїм конкурентам, набравши майже 60% голосів тих, хто прийшов на вибори. До слова, саме Антонюк керує містом Дубно останні 10 років.

Березне

Це місто також вирішило залишитися із чинною владою. Тож більшість голосів отримав діючий міський голова, який балотувався як самовисуванець, 50-річний Руслан Пилипчук.

Сарни

Саме це місто одним з перших визначилось із новим очільником. Ним став 42-річний висуванець партії «Батьківщина» Руслан Серпенінов, якого підтримало 35% виборців. Він обійшов попередню очільницю Світлану Усик, яка йшла на вибори як самовисуванка, на майже дві тисячі голосів.

Острог

Тут ситуація «спалахнула» з новою силою через 5 днів після дня голосування, коли один з кандидатів зажадав перерахунку голосів. Виборча комісія довго думала і врешті вирішила голоси не рахувати, а таки затвердити остаточний протокол. Отож, новим міським головою Острога став висуванець партії «Пропозиція» 46-річний Юрій Ягодка, який випередив найближчого суперника – кандидата від «Європейської солідарності» Богдана Туровича на 70 голосів. Поки що діючий міський голова Олександр Шикер – лише п’ятий.

Вараш

У Вараші теж відбулися зміни. Тут місто очолив 47-річний Олександр Мензул від «Пропозиції», який випередив попередника Сергія Анощенка.

Здолбунів

Здолбунівчани обрали нового голову – 37-ічного кандидата від «Європейської солідарності» Владислава Сухляка. Він обійшов найближчого конкурента – Олега Дацюка від «Батьківщини» на 4%.

До слова, 3 листопада Рівненська міська ТВК оприлюднила остаточний партійний та особистий склад Рівненської міської ради нового скликання.

Читайте також: