Radio
Online
Повiдомити новину

Громади на Рівненщині отримали п’ять нових автобусів (ВІДЕО)

Доїхати до школи. Чотири громади на Рівненщині сьогодні отримали нові шкільні автобуси. Поки що обласні посадовці закупили лише п'ять чотириколісних, та до кінця року планують придбати ще 16 автобусів для віддалених шкіл.

Щодня такими автобусами доїжджають на уроки більше 17-ти тисяч дітей з усієї Рівненщини. Та в області є ще чимало громад, де школярі змушені добиратися до навчальних закладів громадським транспортом або ж навіть ходити пішки. Сьогодні, в такі школи передали 5 автобусів.

Передали новий транспорт у чотири громади: Гощанську, Корецьку, Тараканівську та Володимирецьку.

У віддалених громадах проживає по три-чотири сотні школярів. Автобуси курсуватимуть у населених пунктах, де діти не можуть доїхати на навчання громадським транспортом. Голова володимирецької селищної ради каже: на купівлю нових автобусів з місцевого бюджету виділили більше мільйона гривень.

Водії, які й підвозитимуть учнів, станом автобусів задоволені. Кажуть: вони надійні, і мають високу прохідність.

Нині в області курсує понад дві сотні шкільних автобусів. Щоб забезпечити доїзд учнів на 100%, потрібно придбати ще близько сотні чотириколісних. До кінця цього року планують придбати ще 16 одиниць транспорту, аби школярі могли навчатись офлайн і комфортно добиратись до навчальних закладів.

Читайте також: