Radio
Online
Повiдомити новину

Громада Дубенщини готує та відправляє гуманітарні вантажі

Ситуація на Дубенщині продовжує залишатись стабільною, у громаді працюють у встановленому військовому режимі.

Про це повідомив голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський.

"Дубенщина продовжує забезпечувати тил. Готуємо та відправляємо гуманітарні та продовольчі вантажі. Економіка району працює без перебоїв, відновлено ще кілька автобусних маршрутів по району та міжобласних. Пенсії, субсидії, пільги виплачуються вчасно", - зазначив Пекарський.

Він також розповів, що при Дубенській військовій адміністрації створено координаційний штаб з питань тимчасово евакуйованого населення. Звертайтесь: 0993724648, 0936205668, 0505051646, 0662991702.

Керівник РДА зазначив, що у громаді завжди готові допомогти в поселенні, реєстрації, надати допомогу.

За оперативними даними штабу Дубенщина спроможна прийняти 15 тисяч переселенців (з урахуванням шкіл, садочків, будинків культури тощо). Станом на сьогодні, 8 березня, в районі зареєстровано 1141 вимушений переселенець. Більшість із них проживають в приватному секторі у рідних чи знайомих.

"Звертаю увагу, що кожен, хто прибув із зони бойових дій повинен зареєструватись в органі місцевого самоврядування, а чоловіки ще й стати на облік в РТЦК та СП", - закликав голова РДА.

Окрім того, повідомив, що у громаді триває збір підписів під петицію до світових лідерів з проханням закрити небо над Україною. 57854 тисячі жителів доєднались. 

Також Всеволод Пекарський нагадав про інформаційну гігієну: лише перевірена інформація з офіційних джерел!

Читайте також: