Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк на своїй сторінці у Facebook, а також підвердили у Рівненській єпархії УПЦ.
Як повідомили у пресслужбі Рівненської єпархії УПЦ, з благословіння митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія , керуючого Рівненською єпархією УПЦ хресна хода, яка мала відбутись у неділю Торжества Правослв‘я відмінена. Причина загальновідома - на Рівненщині погіршилась ситуація із хворими на COVID-19.
«Аби не наражати людей, єпархія вирішила не проводити щорічний хресний хід, - коментує єпископ Дубенський Пимен. - Однак хресна хода відбудеться обов‘язково, просто ми її змістимо у часі, після Великодня урочисто пройдемо з молитвою».
Митрополит Варфоломій благословив священникам на всіх приходах єпархії відслужити у неділю Торжества Православ‘я молебень і пройти хресним ходом навколо своїх храмів .