Колишній керівник Рівненського обласного ТЦК та СП Сергій Луцюк просив обрати йому запобіжний захід, не пов'язаний із позбавленням волі.
Про це повідомили у пресслужбі Рівненського апеляційного суду.
Підозрюваний підтримав позицію сторони захисту і зауважив, що в разі звільнення з місця неволі, готовий нести службу у військовій бойовій частині, однак відповідь на запитання головуючого у справі «чи звертався він із відповідним клопотанням до однієї з військових частин, аби брати безпосередню участь в обороні держави» була негативною.
Прокурор просив оскаржувану ухвалу суду першої інстанції залишити без змін, а апеляційні скарги захисників — без задоволення.
Рівненський апеляційний суд залишив без змін ухвалу слідчого судді місцевого суду, якою задоволено клопотання слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без альтернативи внесення застави.
Нагадаємо, колишнього керівника обласного ТЦК та СП Сергія Луцюка було затримано за побиття підлеглого. Разом із ним було затримано колишнього головного військкома Рівненського району Віталія Козачука, який знімав момент побиття на телефон. У Віталія Козачука знайшли наркотичні речовини. Йому призначили цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета. Відомо, що він на спеціальний благодійний рахунок перерахував кошти на потреби ЗСУ. Попередньо відомо, що він задонатив 200 тисяч гривень.
А Сергію Луцюку оголосили уже 4-у підозру. Зробили це на другий день після того, як він під заставу у майже пів мільйона гривень вийшов на волю. Цього разу він підозрюється у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України. Зокрема, йдеться про умисне сприяння громадянам в ухиленні від мобілізації та військової служби в умовах воєнного стану. До слова,крім цього, він обвинувачується у застосуванні насильства щодо підлеглого, грабежі та незаконному збагаченні на понад 46 млн грн. Ці справи вже перебуваю