Radio
Online
Повiдомити новину

Головний лікар районної лікарні на Рівненщині написав заяву на звільнення

Про це очільник Сарненської районної лікарні Василь Іванюк повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

"Щоб уникнути різного роду спекулятивних моментів, засвідчуючи Вам свою повагу, інформую, що сьогодні, після шести років своєї каденції на посаді головного лікаря, я написав заяву на звільнення. Чому??? На це є ряд причин. По-перше, не спийміть мене за «слабака», що так швидко здався перед зграєю шакалів. Ні, вони тут нідочого, вони просто слуги, які виконували свою замовну справу( звісно що не безкоштовно), про що я вже писав," - зазначив лікар.

Також запевнив, що хоче просто відпочити, а саме просто займатися своєю справою

"Тепер просто хочу спокою, хочу вернутися в свою професійну стихію. Не хочу повторити шлях відомих людей Сарненщини, які з політичних мотивів були викинуті на смітник і їхні рідні і близькі по сьогоднішній день оплакують їхню долю," - наголосив Іванюк.

Згадав він і про свій професійний шлях з 2016 року на керівній посаді, численні перевіки, які довелося пройти. А також людей, з якими працював.

"Я хотів би подякувати всім тим, хто завжди був поруч, хто підтримував, хто вірив нам і вірить дальше. На жаль, хто завжди декларував свою дружбу, не завжди були чесними навіть перед самим собою. Запевняю Вас друзі, що для мене цей фініш «це по суті старт». Все що не робиться, все робиться до кращого. Я повний сили і здоров‘я. А час покаже, хто був правий в даній ситуації. Дякую Богу що відкрив мені очі на дійсну справжність. І хто є хто, покаже час. Бережи Вас усіх Бог. Я, як земна людина, прощаю Вас за ваші діяння. А Господь хай розпорядиться так, на що кожний з нас заслуговує," - написав Василь Іванюк.

Нагадаємо, саме Василь Іванюк відкрито сказав про те, що збільшення оплати праці медикам може призвести до скорочення штату лікарень.

 

Читайте також: