Radio
Online
Повiдомити новину

Хлопчика якого розшукувало все Рівне знайшли

Поліцейські встановили, що мама фактично не займається вихованням сина. Учора, 31 січня, після уроків бабуся забрала другокласника зі школи та прямували додому. Однак хлопець вирвався із рук жінки і побіг геть. Пенсіонерка звернулася до поліції і на пошуки хлопчика орієнтували правоохоронців і громадськість.

Знайшла утікача мобільна група з числа поліцейських Рівненського відділу поліції та військовослужбовців Нацгвардії близько 23 години в центрі міста біля торгово-розважального закладу. Дорогою додому він пояснив, що хотів погуляти, тому і втік.

За місцем проживання хлопчика сусіди пояснили, що його мама майже не займається вихованням дитини, а хлопця доглядає бабуся.

Поліцейські провели бесіду з другокласником та його мамою. Жінці роз’яснили її обов’язки щодо виховання сина, а також про відповідальність за їх невиконання, зокрема і щодо взяття на облік в органи поліції, соцзахисту і як наслідок — позбавлення батьківських прав.

Поліцейські радять батькам уважніше ставитися до виховання своїх дітей. Адже окрім влаштування особистого життя, батьки повинні займатися розвитком, вихованням та дозвіллям своїх дітей. В інакшому випадку діти вчаться усьому самостійно і нерідко підпадають під негативний вплив поведінки і, як результат, мають проблеми із Законом.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читайте також: