Radio
Online
Повiдомити новину

"Хай рівняни візьмуть сапку і нам допоможуть": у Рівному упорядковують Пагорб Слави (ВІДЕО)

Занедбані сходи, зруйнована бруківка, а між нею – зілля. Саме так зараз виглядає один з найбільших парків Рівного – Пагорб Слави. Місцеві жителі кажуть, у такому запущеному вигляді парк ще не бачили.

Дуже запущений, дуже. Дітям дуже подобається і нам, дорослим людям. Хотілося б, щоб окультурили цей скверик. Дуже гарненький, дуже хороше місце, - розповідає рівнянка Галина. 
На Пагорбі Слави зустрічаємо працівників тресту зеленого господарства Рівного, які неохоче йдуть на контакт. Утім, відповідь на запитання, коли ж востаннє тут проводили роботи з облагородження території, усе ж дали:
-Як в останнє? На тому тижні воно робилося. -Тобто, кожного тижня ту сапаєте, так? -Так, кожного дня ми тут, на Пагорбі Слави. Просто, що дощ та й швидко заростає.
Рівнянка Галина нам розповіла, що облагороджують Пагорб Слави не часто.
Я тут гуляю з дітками, з подружками виходжу своїми. Це тільки перший раз побачила, як тут окультурюють, - каже Галина.
Про занедбаний стан Пагорбу Слави нагадує також трава, яка проросла крізь стару плитку та сходи. На території росте і небезпечний борщівник, у якого зараз період цвітіння.  У парку часто граються дітлахи, тож зустріч із небезпечною рослиною поблизу сходинок може стати для них фатальною. Як розповіла нам працівниця тресту зеленого господарства, востаннє траву на сходах парку косили більше місяця тому:
Хлопці косять. Вони косили перед перемогою. Косили. Оце за місяць така робота.
Аби запитати, як часто насправді працівники облагороджують Пагорб Слави, ми зателефонували до директорки тресту зеленого господарства Ірини Савчук. Хотіли запитати і про суму, яку щорічно виділяє місто на упорядкування парку, утім замість очікуваної відповіді від директорки почули лише телефонні гудки.  Поки працівники тресту зеленого господарства Рівного упорядковують клумби на Пагорбі Слави, а от коли покосять траву на сходах – не знають. Кажуть, робити одночасно всі роботи – не можуть:
Ну з таким ростом трави і з такими дощами недостатньо, але у нас хлопців мало. Вони теж не встигають все косить, - розповіла ТРК "Ритм" працівниця ТЗГ.
Доки упорядковують клумби на Пагорбі, звертаються із пропозицією  до рівнян:
Хай наші містяни візьмуть, будь ласка, сапу, і прийдуть нам помагати.

Читайте також: