Radio
Online
Повiдомити новину

Група осіб організували протиправне вчинення реєстраційних дій щодо об’єктів нерухомості

У кримінальному провадженні, під процесуальним керівництвом прокурорів Рівненської місцевої прокуратури, за участі співробітників ВБКОЗ УСБУ в Рівненській області, слідчих Рівненського відділу поліції та слідчого управління ГУНП в Рівненській області, викрито групу осіб, які організували протиправне вчинення реєстраційних дій щодо об’єктів нерухомості на території Рівненської області за неправомірну вигоду.

Встановлено, що впродовж 2019 року державні реєстратори одного з комунальних підприємств сільської ради, яке фактично базувалось у місті Рівному, через посередника, здійснювали протиправну реєстрацію об’єктів нерухомості, отримуючи неправомірну вигоду – грошові кошти.

Діяльність вказаних осіб припинено при отриманні останньої суми неправомірної вигоди в розмірі 34 000 грн. (загальна сума отриманої неправомірної вигоди становить 65 000 грн.)

Крім того, проведено невідкладний обшук в офісі по місцю знаходження реєстраторів, а також санкціоновані слідчим суддею обшуки за місцем проживання фігурантів, у державних установах.

Кримінальне правопорушення кваліфіковано за ч.3 ст.368 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Рівненська місцева прокуратура

Читайте також: