Radio
Online
Повiдомити новину

Голові ГО "Рівне Разом" Віктору Шакирзяну вручили почесну відзнаку (ВІДЕО)

Голові ГО «Рівне Разом» Віктору Шакирзяну вручили почесну відзнаку командувача військ оперативного командування “Захід”. Нагородили його цим нагрудним знаком за постійну волонтерську допомогу українським збройним силам. Підполковник Андрій Рисюк зазначає, Віктор Шакирзян військовим допомагає з першого дня початку агресії на Сході України.

Починаючи з 2014 року була надана допомога як обласному військовому комісаріату так і підрозділу територіальної оборони нашому рівненському «Горинь» по ремонту автомобільної техніки. Останній місяць зроблено дуже багато. Зокрема, відновили площадку для особового складу і наметове містечко. Ми відновили покриття у двох військових частинах, - каже підполковник, начальник відділення цивільно-військового співробітництва штабу управління ОК «Захід» - Андрій Рисюк.

Голова ГО «Рівне разом» Віктор Шакирзян каже, намагається допомагати військовим чим може: чи то будівельними матеріалами, чи ремонтом військової техніки. Додає, подвиг бійців на Сході важко оцінити, ми маємо бути вдячними за наше мирне небо над головою. А тому волонтерська допомога – це найменше, що він може зробити для бійців, які ціною власного життя захищають нас від агресора.

У нас багато планів на майбутнє. У свою чергу ми як допомагали, так і хочемо допомагати. Це є наші військові. Вони на прикладі кожного дня показубють які вони віддані. Вони захищають нашу українську державу. Тому ми не будемо стояти осторонь. Долучаємось і будемо долучатися, бо нам це дуже важливо, - розповідає голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.  

Під час зустрічі також обговорили, які ще є потреби у військових. Голова ГО Рівне Разом Віктор Шакирзян каже, буде намагатися в міру сил забезпечити військових усім необхідним і закликає усіх небайдужих долучатися до цієї вкрай важливої справи. Адже українські воїни щодня ризикують своїм життям заради кожного з нас.

Читайте також: