Radio
Online
Повiдомити новину

Фотозони поблизу Рівного: де знайти найкращі локації

У час Instagram, Facebook та інших соціальних мереж гарні фото - на вагу золота. Не дарма й місця, у яких виходять диво-світлини, називають інстаграмними. Найкраще такі світлини виходять на природі. Та не всі знають, де їх шукати. Тож ми розкриваємо таємниці - зібрали для вас цікаві фотозони, створені самою природою, які розташовані неподалік Рівного.

Білівські хутори

Одна з найпопулярніших фотозон поблизу Рівного - це величні Білівські хутори.

Білівське давньоруське городище – пам’ятка археології національного значення, знаходиться в селі Білів, Зорянської сільської ради, Рівненського району за 2 км на північ від Пересопниці, на мисі правого високого берега р. Стубли.

Поряд з Білівським городищем збереглися два курганні насипи. А в кінці ХІХ ст.археологом К.М.Мельником розпочалися розкопки курганних поховань, яких нарахували на північній окраїні Пересопниці – понад 170 курганів, на південь від с. Білів поблизу городища – до 150 курганів, поблизу с. Старожуків у двох групах – понад 170 курганів.

Зараз городище стало туристичним магнітом для любителів ландшафтів та фотографії.

Макові поля

Мережу заполонили фото у яскравих червоних маках. Кожен креативить, як може. Макових полів на Рівненщині не бракує. Одним із найпопулярніших серед рівнян є поле на Здолбунівській об'їзній. Якщо ви хочете і собі зробити фото у живій фотозоні радимо поспішати, адже квіти вже почали перецвітати.

https://www.youtube.com/watch?v=czpuOnsAq2c

Фосфогіпсові терикони

Ще однією популярною фотозоною, яка знаходиться недалеко від Рівного є локація у селі Рубче. Відомі багатьом рівненчанам насипи фосфогіпсу хімічного заводу "Азот". Дістатись туди можна власним транспортом, або ж із залізничного вокзалу часто ходять маршрутки у село, потрібно вийти на кінцевій зупинці. Білі "гори" видно із далеку, тому не заблукаєте.

Лавандове поле

Вже незабаром поблизу Рівного для відвідувачів відкриється лавандове поле. Варто зазначити, що ця локанція, на відміну від інших, запропонованих у списку - платна. Вхід можливий за попереднім бронюванням. Усі деталі тут.

Розташування: с.Уїздці Здолбунівського р-ну. З напрямку Рівного можна доїхати маршрутками, які прямують до Мізоча, Дерманя, Мощаниці та ін. сіл. Проте вони їздять вкрай рідко. У навігаторах налаштовуйте - Уїздці, вул.Гагаріна. На гугл-карті задавайте пошук «Лавандове поле».

Лаванда – прекрасна представниця декоративних трав’янистих рослин. Батьківщиною культури вважають Середземномор’я та терени Південної Європи. Рослину широко застосовують в дизайні ландшафтів – вона неперевершена в поодинокій посадці (кущики завжди дарують свіжість і невимушеність саду). 

Фото: ілюстративні

Лавандовые поля в Крыму: все на фотосессию | Фотографии | Туристический  портал Республики Крым
Лавандовое поле под Харьковом: где находится, как добраться и сколько будет  стоить фотосессия, - ФОТО | Новости

Башта у Клевані


Завершимо добірку фотозон, найбільш недооціненим та найменш розпіареним, поки, місцем на Рівненщині. Клевань - туристичний магніт Рівненщини, відомий і за межами України, своїм "Тунелем кохання". Також туристів вабить Клеванський замок та костел, а мало хто знає і про існування башти, яку прикрасила дла ваших фото природа. Водонапірна башта, яка частово заросла зеленню може стати цікавою локацією для світлин. Особливої краси та містичносі споруді додає саме дикий виноград.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕ НА РІВНЕНЩИНІ БЕЗПЕЧНО ПОКУПАТИСЬ У СПЕКУ

Фото: z_vysoty, Анатолій Похилюк, delidons

Шукайте нас ???

Офіційний сайт:

https://itvmg.com/

Соціальні мережі:

► Ми у Facebook - https://www.facebook.com/itv.media.group

► Ми в Instagram - https://www.instagram.com/itv_mg/

► Наш Telegram-канал: https://t.me/itv_mg

Читайте також: