Radio
Online
Повiдомити новину

ФК "Вараш" напередодні важливого матчу ДЮФЛУ отримав благодійну допомогу від РОАФ (ВІДЕО)

У той час, коли дорослий футбол йде на відпочинок, на головну арену виходять дитячі змагання. Наразі в Україні триває кубок ДЮФЛ. Участь у ньому бере понад 100 команд, зокрема й 5 колективів від Рівненщини. Напередодні дитяча команда із міста атомників отримала ігрове взуття. Це міжнародна допомога для дитячих команд з Рівненщини.

Футбольний клуб "Вараш" бере участь у цьогорічному всеукраїнському турнірі Кубок Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Виступає колектив у змішаній віковій категорії серед 17-ти та 19-ти річних. Для команди це третій подібний досвід.

ФК "Вараш" уже зіграв у двох поєдинках. У стартовій грі поступилися 0:3, а у наступній зіграли внічию 1:1.

Дитячо-юнацька футбольна ліга України цьогоріч проводиться у форматі кубкових змагань. Колективи з усієї держави розділили по групам за територіальним та віковим принципом. Від Рівненщини змагаються 5 команд. Це перші подібні змагання у зимовий час.

Для усіх дитячих колективів, які представляють Рівненщину на кубку ДЮФЛ України обласна асоціація футболу підготувала подарунки - ігрове взуття. Першими його отримали гравці ФК "Вараш". Вдалося, жартує виконавчий диреткор РОАФ, взути всю команду.

Попереду у гравців ФК "Вараш" гра у Вінниці. Опісля буде відомо чи вдасться подолати груповий етап Кубка. Це, наразі першочергове завдання. Серед глобальних - підготовка гравців для професійних команд. Зокрема три вихованці команди грають у юнацькому чемпіонаті України за Верес Ю-19. Це Михайло Протасевич, Дмитро Шух та Роман Ібрагімов.

Читайте також: