Radio
Online
Повiдомити новину

Фестиваль "Тарас Бульба": три доби драйвової музики та вибори у стилі «рок»

Організатори фестивалю вирішили не змінювати заздалегідь оголошені дати заходу, а навпаки – заохотити любителів рок-музики реалізувати виборче право на фестивалі, оскільки законодавство дозволяє усім тимчасово змінити місце голосування. Гурти «ТНМК»,  «OT VINTA»,  «Вій», а також сотні відвідувачів фестивалю «Тарас Бульба» прийдуть в Дубні на виборчу дільницю №560859, (вул. Данила Галицького, 24), аби проголосувати на виборах до Верховної Ради України 21 липня.

«Це, мабуть, унікальний випадок, коли вибори співпали з рок-фестивалем. Рокери є чи не найсвідомішими членами суспільства. Уже багато учасників та гостей фестивалю змінили місце голосування і готові скористатися своїм виборчим правом, навіть, якщо це потрібно зробити під час улюбленого фесту!» - розповідає організатор фестивалю Микола Арсенюк.Це найстарший рок-фестиваль країни. З 1991 року  фестиваль «ТАРАС БУЛЬБА» став «духовним» полігоном  української молодіжної культури, де пробували себе багато нині відомих українських виконавців.

На фестивалі функціонуватимуть Головна, Альтернативна та Літературна сцени. Альтернативна сцена в останній день «Тараса Бульби» перетвориться на справжню кузню «чорного металу». Вона матиме назву «DOMNA Metal Stаge».

Тут виступлять такі гурти: «ТНМК», «KARNA», «Stoned Jesus», «Nokturnal Mortum», «Лінія Маннергейма», «Фіолет», «OT Vinta», «Infected Rain» (Молдова), «Тарута», «Вій», «Joryj Kłoc», «Мотанка», «Detach» та ще понад 40 учасників.

Літ-Арт платформа збере митців з усієї України. Виступатимуть Сергій Жадан, Олег Каданов, Олександра Гонтар, Сергій Мартинюк, Юрко Журавель, Андрій Ляшук та ін. На цій же локації відбудеться постановка вистави «ГалюЦеНація» театру Нянькіних із Сум.

Для наймолодших відвідувачів облаштують Дитячу галявину (лялькові вистави, ігри та розваги, квести, майстер-класи). Також на території фестивалю функціонуватиме і козацький курінь Печерської сотні Опанаса Предримирського Київського реєстрового козацького полку, в якому демонструватимуть побут та зброю козаків, читатимуть лекції з історії козацьких звичаїв та військової справи. Окрім того, буде нагода навчитися стріляти з лука, пройти вишкіл та посмакувати козацькими стравами.

Щороку журі визначає найкращий музичний колектив з молодих і перспективних команд, відібраних з усієї України.

Фестиваль «Тарас Бульба 2019» проходить за підтримки Українського культурного фонду, міського голови Дубна Василя Антонюка та Дубенської міської ради, Рівненської ОДА.

Читайте також: