Radio
Online
Повiдомити новину

Європейцям презентували картини, що створені у Клеванському госпіталі ветеранів війни

Авторами художніх полотен є учасники АТО/ООС з усієї країни, що перебували на лікуванні та реабілітації у медичному закладі на Рівненщині. Виставка називається «Стежками війни» та експонується у місті Лідс. Туди вона помандрувала після презентації у Рівному.

«Це виставка-аукціон. Вона приурочена до Дня вишиванки, який відзначає українська діаспора у Великобританії. Виставка, в першу чергу, спрямована на те, щоб розповісти європейській спільноті про війну в Україні. Окрім того, під час аукціону будуть виручені кошти за полотна, які передадуть авторам - ветеранам АТО. З початку відкриття організатори продали картини на загальну суму півтори тисячі фунтів. Під час відкриття був налагоджений відео-зв'язок з хлопцями із госпіталю, які мали змогу розповісти про себе», - розповіла співорганізатор «Стежками війни» волонтерка Вікторія Шинкаренко.

Виставка увібрала близько 200 різних експонатів - від намальованих картин до художнього розпису ящиків з-під снарядів. Доповнюють художні полотна численні фотографії з війни та портрети українських героїв. Також на виставці представлені артефакти з війни – уламки мін і снарядів, що забирали життя або залишили воїнів інвалідами.

Захід організований за сприяння численних громадських та волонтерських організацій, зокрема, ГО «Обласна ветеранська спілка АТО Рівненщини», ГО «Допомога Армії Рівне», об’єднання матерів загиблих воїнів «Єдина родина», а також представників української діаспори у Великобританії.

Усі фото з FB-сторінки Kudelia Volodymyr

Рівненська обласна державна адміністрація

Читайте також: