ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Екоінспектори перевірили ймовірне зниження рівня води на Хрінницькому водосховищі через діяльність гідроелектростанції

ДЕІ Поліського округу перевірила інформацію про можливе зниження рівня води на Хрінницькому водосховищі.

Про це повідомили у пресслужбі Держекоінспекції.

З метою перевірки фактів, викладених у зверненні, поданому через вебресурс «ЕкоЗагроза» щодо можливого пониження рівня води у Хрінницькому водосховищі внаслідок виробничої діяльності гідроелектростанції ТзОВ «Укртрансрейл» у с. Хрінники, держекоінспектори Поліського округу провели обстеження водного об’єкта.

Фахівці з'ясували, що на Хрінницькому водосховищі для визначення рівня води використовується водомірна рейка, балансоутримувач якої не встановлений.

Станом на момент обстеження рівень води у водосховищі є достатнім відповідно до показників наявного водомірного обладнання.

Інспектори скерували лист до Демидівської селищної ради з метою отримання інформації щодо балансоутримувача водомірної рейки, а також наявності паспортної документації на обладнання, свідоцтва про повірку та акта нівелювальної прив’язки до репера.

«Після встановлення відповідної інформації Інспекцією будуть вжиті відповідні заходи реагування згідно з вимогами законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища», — зазначили у Держекоінспекції.

Читайте також: