Radio
Online
Повiдомити новину

"Є історії, які рвуть серце...": у Рівному відбудеться благодійна вистава

Знайомтеся, це - Оля Панчук. Дівчинці 17 років, вона сирота.
Наразі Оля перебуває у лікарні з підозрою на лімфому. Лікарі вже не сумніваються, що це онкологія, бо у дівчинки велика пухлина у середостінні, яку потрібно обстежити до міліметра.

"Є історії, які рвуть серце.

В гематології нова дівчинка Оля Панчук. Їй 17 років і вона сирота. Батьки померли один за одним два роки тому і Олю разом з старшою сестрою виховує бабуся. Дівчина вчиться в технічному коледжі НУВГП на лаборанта, любить спідвей і  дуже шкодує, що не може побачити наступні заїзди.

Зараз дівчина в лікарні з підозрою на лімфому. Станом на сьогодні лікарі вже не сумніваються, що це онкологія, але треба вияснити який саме вид.

З грошима самі розумієте... Близько 15 тисяч гривень треба терміново на КТ, аналізи лімфовузла в приватній лабораторії та обстеження на гепатити, торчі та інші інфекції. Без цього неможливо призначити і починати лікування, а пухлина на шиї у Олі росте фактично на очах.

Вчора ми анонсували благодійну виставу. Всі кошти за квитки, а також зі скриньки, яка буде в холі театру ляльок будуть зібрані для Олічки. Приходьте! Чекаємо на вас!",- пише на своїй сторінці у Facebook Голова правління БФ “Скарбниця Надії” Мар'яна Рева.

Анонс вистави - Facebook

 Квитки вже в касі театру ляльок.

Допомогти Олі можна тут

КБ "Приватбанк”

IBAN UA 54 333391 00000 26007054713460

БФ “Скарбниця Надії” – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

ЄДРПОУ 37685693

БФ “Скарбниця Надії”

КАРТА фонду «Скарбниця Надії»

№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

 

Читайте також: