ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Дубенський пологовий будинок хочуть об'єднати із міською лікарнею

Фото ілюстративне

27 серпня відбулась нарада під головуванням міського голови Дубна Василя Антонюка за участю народного депутата України Олександра Аліксійчука з в.о. начальника управління охорони здоров'я Дубенської міської ради Артуром Бицем та керівниками усіх закладів охорони здоров'я міста.

Про це повідомили у Дубенській міській раді.

На нараді обговорено низку актуальних питань щодо розвитку медичної галузі міста. Серед них - будівництво центру реабілітації на території міської лікарні та реформування структури медичних закладів Дубна. Зокрема, розглянуто можливості об'єднання міського пологового будинку з Дубенською міською лікарнею, яка є кластерним закладом, що передбачає наявність пологового у своєму складі. А також об'єднання ПМСД та міської поліклініки. Всі ці процеси відбуватимуться у співпраці з департаментом охорони здоров'я Рівненської області та координації з МОЗ.

"Ці кроки робляться з метою покращення якості надання медпослуг для населення, підвищення ефективності роботи медичних закладів, створення хороших умов праці та гідної оплати медпрацівників", - прокоментували у Дубенській міській раді.

Читайте також: