Radio
Online
Повiдомити новину

Добро робити легко: рівняни активно долучаються до флешмобу "Допоможи медику"

Відтепер допомогти медичним працівникам може кожен, хто має автомобіль. І це не гучні слова, а реальний флешмоб, який виник внаслідок запровадженого у місті карантину. У зв’язку з низкою обмежувальних заходів, рівненські медики не мають змоги швидко та вчасно добиратися до роботи. Деякі лікарі живуть за межами міста, а інші навіть за десятки кілометрів до лікарень, у яких вони працюють. Та це не заважає їм щодня добиратися до роботи, аби завжди рятувати життя людей. Наші журналісти поспілкувалися з ініціаторами флешмобу «Допоможи медику», запитали про його умови та поцікавилися звідки вони черпають ідеї для нових корисних челенджів.

«Мій товариш їхав по справам і помітив, що на зупинці не стало маршрутне таксі. Люди, які стояли та чекали на автомобіль, який проїхав повз, не змогли потрапити всередину. Він зупинився та підвіз медика, який розповів, що наразі ситуація з транспортом дуже критична, вони не можуть вчасно дібратися на своє робоче місце. Так і з’явилася ідея зробити такий челендж», - розповів учасник челенджу Сергій Музичук. [caption id="attachment_10053" align="aligncenter" width="600"] На фото - Сергій Музичук з медиком[/caption]
Ініціатори проєкту створили телеграм-канал, до якого можуть доєднатися охочі та стати учасниками «Допоможи медику». Користувачі діляться актуальною інформацією про допомогу медикам, тому кожен може обрати собі пасажира, якщо Вам підходитиме час та місце, де потрібно забрати людину.
«Наразі там є більше тисячі осіб. Люди активно підключаються, підвозять медиків з роботи, за межі міста, тому що транспорту наразі дуже мало. Я підзвозив жінку, яка добиралася до лікарні з Північного пішки, бо не було ніякого транспорту. А на роботу потрібно було встигнути. Тому наразі ми збираємо людей, долучаємо їх до чату і працюємо доки буде потреба. Якщо потрібно буде продовжити – будемо продовжувати.  (після третього квітня – прим. авт.)», - Сергій Музичук.
Як розповідає нам учасник челенджу Сергій Музичук, на таку ініціативу рівнян лікарі реагують позитивно:
«Лікарі дуже здивовані і ставляться дуже позитивно, бо на них звернули увагу. Під час карантину вони не можуть відпочивати, вони працюють для нас.»
Нагадаємо, що до телеграм-каналу може долучитися кожен. У такому чаті також є лікарі, які самі просять про допомогу та повідомляють час, коли їх потрібно забрати та відвезти до певної локації.

Читайте також: