Radio
Online
Повiдомити новину

До 25 січня громади Рівненщини можуть подати заявку на конкурс проєктів

На Рівненщині триває щорічний обласний Конкурс проєктів розвитку територіальних громад на 2022 рік. Термін подання проєктів до 25 січня 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної державної адміністрації.

Учасниками Конкурсу можуть бути проєкти, розроблені сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проєкти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

Проєкти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з 6пріоритетних напрямів: проєкти співробітництва громад,  організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню, розвиток туристичної діяльності, підвищення безпеки життя, підтримка соціальної згуртованості громад.

Проєкти, які подаються на конкурс повинні сприяти досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 рр.

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту [email protected] з поміткою “На Конкурс”.

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

ДЕТАЛІ 

Читайте також: