Radio
Online
Повiдомити новину

Для "Рівнеоблводоканалу" придбали нове обладнання

Сучасну установку направленого буріння для прокладання труб без проведення розкопок презентував директор установи Андрій Карауш.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА

«Установку придбали за кошти обласного бюджету. Подібного обладнання немає на жодному водоканалі України. Завдяки її використанню вдалося суттєво зменшити витрати підприємства на відновлення благоустрою і скоротити терміни проведення робіт», розповів керівник водоканалу.

Крім того, вдалося купити італійські зварювально-стикові апарати для поліетиленових труб, нові автомобілі для аварійно-диспетчерської служби та багато іншого. Завдяки цьому обладнанню спеціалісти комунального підприємства можуть ефективно та більш оперативно виконувати роботи по модернізації мереж водопостачання та водовідведення з заміною на трубопроводи з полімерних матеріалів. Зі свого боку, це збільшує термін використання мереж, їх надійність та забезпечує безаварійність експлуатації.   Така закупівля була передбачена інвестиційною програмою «Рівнеоблводоканал» та реалізована за допомогою державного банку на умовах фінансового лізингу.  

Читайте також: