Radio
Online
Повiдомити новину

Дітям з громади на Рівненщині організували відпочинок у Польщі

Фото ілюстративне

У місті Дубно для дітей організовують змістовне та корисне дозвілля. В рамках проекту проходять численні майстер-класи. Також дітей відправляють на оздоровлення за кордон. 

Про це повідомили у Дубенській РДА.

"Діти з Вербської громади оздоровлюються в дружній Республіці Польща . 40 дітей та 5 педагогів вирушили на відпочинок до гмін Котунь та Позездже, з якими співпрацює громада. Це лише перший заїзд, упродовж літа заплановано оздоровлення ще двох дитячих груп", - йдеться у повідомленні.

Також проходять майстер-класи з бісероплетіння, паперокручення, образотворчого мистецтва та виготовлення іграшок-сувенірів. Діти також мають змогу займатись вокалом та акторською майстерністю, навчатись гри у настільний теніс та шахи, відвідують численні спортивні секції.

Табір відпочинку для дітей організували у селі Жорнів Варковицької громади. Конкурси, розваги, надувні гірки й батути - кожен повернувся дому з гарним настроєм та позитивом.

При Радивилівському міському Будинку культури стартувала 2-га зміна літнього табору для дітей.  Тут на діток чекають оздоровчі заходи, патріотичні акції, ігри, розваги, цікаві заняття, спрямовані на творчість та різнобічний розвиток.

А в Козинській громаді усіх діток, що тут проживають, запрошують до участі в конкурсі  малюнків на асфальті "Я не хочу війни". 

 

Читайте також: