Radio
Online
Повiдомити новину

Діджеї з Рівного зібрали понад 60 тисяч гривень для наших захисників (ВІДЕО)

Ярмарки, аукціони, а тепер іще й діджей паради. Рівняни продовжують вигадувати креативні та оригінальні способи, аби зібрати кошти для нашої армії. У цю суботу творчі люди Рівного вже ушосте об'єдналися та організували ді-джей парад задля допомоги нашим захисникам.

Ось так 6 серпня парк молоді лебединка наповнився звуками сучасної української музики. Відбулося це в рамках благодійного ді-джей параду, під час якого митці збирали кошти на потреби ЗСУ. За словами відвідувачів, така ініціатива припала їм до вподоби, тому вже за традицією вони приходять сюди щосуботи

Організатори зізнаються, влаштовувати перший ді-джей парад було лячно, втім коли побачили позитивну реакцію аудиторії, зрозуміли що все роблять правильно. Адже вони не лише допомагають рівнянами відволіктися від негативних думок, а й допомагають нашій армії. Так за 5 ді-джей парадів їм вдалося зібрати понад 50 тисяч гривень.

Гості заходу можуть або задонатити довільну суму на ЗСУ або ж взяти участь у благодійному аукціоні і за найбільшу пожертву отримати патріотичну футболку, картину або стікери.

Окрім того, аби зібрати ще більше коштів для наших захисників, під час ді-джей параду волонтери також організували продаж одягу та сувенірів із патріотичною символікою, а також власноруч створених виробів.

За шостий ді-джей парад, волонтерам-організаторам вдалося зібрати 8182 гривні. Такі заходи митці планують проводити доки будуть сприятливі погодні умови.
 

Читайте також: