Radio
Online
Повiдомити новину

Держлісагентство та НАБУ підписали меморандум про співпрацю

Про це повідомляє у суботу, 11 травня, прес-служба Держлісагентства http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=201217&cat_id=32888&fbclid=IwAR1PoZZmszmOc02cu7rY9Pc0Lt8GzOqy_WSCA1ZLrBL6ETZTuWwD7QHiM6M.

"Державне агентство лісових ресурсів України в особі заступника голови Володимира Бондаря та Національне антикорупційне бюро України в особі директора Артема Ситника уклали Меморандум про співпрацю та обмін інформацією", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, метою меморандуму є взаємна зацікавленість сторін у розвитку співробітництва щодо своєчасного обміну інформацією та відомостями для оперативного, всебічного і неупередженого розгляду інформації у питаннях, що входять до компетенції сторін відповідно до законодавства України.

За словами Бондаря, серед основних напрямів співпраці - здійснення інформаційно-аналітичної роботи та обміну інформацією з метою виявлення та усунення причин і умов, що сприяють вчиненню кримінальних правопорушень, віднесених до підслідності НАБУ. Крім того, це інформаційна та організаційна взаємодія і вжиття заходів у разі виявлення Держлісагентством ознак підготовки або вчинення кримінальних корупційних злочинів, підслідних НАБУ.

"Співпраця реалізовуватиметься шляхом вироблення єдиних спільних підходів, механізмів, рекомендацій у сфері запобігання та протидії корупції; надання документів та інформації; проведення спільних зустрічей, публічних дискусій, зустрічей з громадськістю тощо, а також розроблення проектів законів та нормативно-правових актів у зв’язку із запобіганням та протидією корупції", - зазначається у повідомленні.

Наголошується також, що організація та процедура обміну інформацією незабаром будуть визначені відповідними двосторонніми протоколами, про що буде повідомлено додатково.
https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2697948-derzlisagentstvo-ta-nabu-pidpisali-memorandum-pro-spivpracu.html

Читайте також: