Radio
Online
Повiдомити новину

Державні виконавці звільняють територію Радіозаводу від вольєрів

Це одне з рішень, прийнятих на нараді під керівництвом голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка за участю обласної прокуратури, Фонду держмайна, ДФС, Нацполіції.

По-друге, на об’єкті вже працює земельна інспекція, яка оцінює розмір збитків, завданих від розташування на території розплідника. Також комітет кредиторів прийняв рішення про забезпечення охорони майна заводу, корпусів і станків. Тож відтепер майно Радіозаводу буде пильнувати охоронна фірма. 

«Якщо ми за щось взялись, отже не відступимо поки не буде результату. Для мене справа Радіозаводу є принциповою і робота в цьому напрямку не зупинялась ні на мить. Щойно минулого тижня я зібрав нараду, де всі причетні служби скоординували дії, а от сьогодні їх вже можна оцінити і зафіксувати три маленькі перемоги. І дії будуть продовжуватись. Бо не можна рейдерськи захоплювати землю громади та сподіватись, що це зійде з рук, прикриваючись ні в чому не винними собаками», - прокоментував Олексій Муляренко.

Нагадаємо, у свій час Рівненський радіотехнічний завод був одним із найбільших підприємств області, яке виконувало замовлення для військового сектора.

До 2008 року контрольний пакет акцій заводу належав державі. Після приватизації власники не виконували інвестиційних зобов’язань, тому держава вимагала повернення підприємства. Власниками навмисно доведено завод до банкрутства. З того часу тягнуться судові справи щодо повернення його у власність держави.

Рівненська обласна державна адміністраціяЧитайте також: