Radio
Online
Повiдомити новину

День волонтера: у Рівному вручили подяки благодійникам (ВІДЕО)

Колосальний внесок в перемогу. Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Представники однієї з рівненських громадських організацій стали ініціаторами вручення подяк тим, хто працює на майбутнє нашої держави.

Ліки, військова амуніція, обладнання, продукти харчування та безліч інших речей волонтери щоденно доставляють у різні регіони України. Це далеко не повний перелік того, що сьогодні роблять українські активісти та благодійники. Сьогодні в рамках Міжнародного дня волонтера, у рівненському міському будинку культури вручили подяки усім дотичним до цієї благодійної справи. Ініціатором заходу стала місцева громадська організація "Рівне Разом".

Серед нагороджених і маленька волонтерка Ірина Васильєва. Вже в такому віці, дівчинка розуміє, що нашим захисникам, як ніколи потрібна допомога.

Про волонтерську діяльність доньки позитивно відгукується мама Вікторія. Жінка впевнена, такий дух патріотизму у такому юному віці свідчить про те, що майбутнє нашої країни в надійних руках.

Також до Міжнародного Дня волонтера подяку отримала депутатка Рівнеради Катерина Марчук. Розповідає, волонтер це не лише той, хто працює в умовах війни, а й той, хто готовий протягнути руку допомоги у мирний час. Окрім цього, жінка отримала нагрудний знак «За сприяння війську» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Після того як українці об'єднались та продемонстрували свою силу духу та незламність, до допомоги нашому війську і цивільному населенню долучились волонтери та небайдужі з усього світу.

Регулярно вони долають сотні кілометрів, аби довезти гуманітарну допомогу. Витрачають увесь вільний час на пошуки найнеобхіднішого для фронту. З ранку до ночі стоять на ярмарках аби зібрати кошти на військову амуніцію для захисників чи харчі для цивільних та щодня маленькими, але досить впевненими кроками наближають нашу перемогу над ворогом.

Читайте також: