Radio
Online
Повiдомити новину

Де у Рівному взяти воду у разі повного знеструмлення (ВІДЕО)

Без води не лишимось. Через довготривалі відключення електроенергії у Рівному, система водопостачання також перестала працювати на повну потужність. Рівняни час від часу спостерігають перебої з подачею води. Вирішенням цих труднощів для містян можуть стати вуличні гідранти.

Немає електроенергії - немає і водопостачання. Одне із вирішень - повернення до вуличних колонок, чим і користуються рівняни. Як розповідають у Рівнеоблводоканалі, з кожним роком потреба у їх використанні зменшувалась, адже більшість абонентів підключились до централізованого водопостачання. Однак повномасштабна війна це змінила, тож у профільному підприємстві всерйоз зайнялись перевіркою якості води та справності гідрантів.

Зі слів речника Рівнеоблводоканалу Олександра Очкуренка, вуличні колонки подають воду із міської мережі водопостачання та не є повністю автономними. Однак у разі блекауту рівняни матимуть можливість скористатися такими колонками. Та от повноцінно замінити централізоване водопостачання вони не зможуть.

Нині у місті функціонують 23 водопровідні колонки. Їх адреси ви зараз бачите на екранах. Сьогодні ж у Рівнеоблводоканалі розглядають можливість збільшення їх кількості. У разі повного відключення електроенергії, обіцяють, рівняни без води не лишаться, бо підприємство готове до різних сценаріїв розвитку подій.

Читайте також: