Radio
Online
Повiдомити новину

Контакти

Рівненська медіа-група «РИТМ»:

· Телеканал «РИТМ TV» ( 24 години цифрового ефірного мовлення на території Рівненської області з потенційною аудиторією 800 000 глядачів; мовлення у кабельних мережах «Воля», «Тріолан» та інших провайдерів у містах Рівне, Здолбунів, Костопіль, Дубно, Острог, Нетішин, Гоща, Корець);
· Радіостанція «РИТМ FM» (Щоденне мовлення на хвилі радіостанції «Люкс» - 90, 9 FM; близько 900 тисяч потенційних слухачів на території Рівненської, Житомирської та Хмельницької областей);
· Інформаційний інтернет-портал www.www.itvmg.com;
· Інформаційно-пізнавальний портал “РівнеРетроРитм” створений для популяризації і відродження правдивої історії Рівного;

Телеканал «РИТМ» та радіостанція «РИТМ» діють на підставі Ліцензій, виданих Національною Радою України з питань телебачення та радіомовлення. Основу програмної концепції телеканалу «Ритм» становлять інформаційні, дискусійні та освітні програми, що несуть українську ідею. Телеканал має спільні проекти з Громадським Телебаченням (https://hromadske.ua), Українським Інтернет-телебаченням UKRLIFE.TV, провідними українськими та європейськими мас-медіа та дистриб’юторами.
Телеканал «РИТМ» практикує мовлення у прямому ефірі (програми «Пряма мова», «Свідомий вибір», «Територія громади», інші) з власної студії. Ми також ведемо багатокамерну зйомку розважальних та спортивних заходів із можливістю прямої трансляції як на власний канал YouTube та сторінку Facebook, так і в ефір телеканалу «РИТМ».
Інформаційний простір відстежує Служба Новин ТРК РИТМ, репортери якої надають перевагу т.зв. «універсальній журналістиці», коли в одній особі поєднується кілька функцій, що дає можливість добиватися оперативної подачі новин як на телеканалі, так і в ефірі радіостанції, та в повідомленнях інтернет-порталу. На телеканалі РИТМ TV програма новин “У РИТМІ ПОДІЙ. Новини” виходить щогодини, з 6:00 до 12:00 та з 18:00 до 23:00.

Програмний відділ ТРК постійно працює над виробництвом власних телевізійних та радіопрограм, які були б цікавими різним цільовим аудиторіям. Радіостанція «Ритм» працює щодня на частоті 90,9 FM в проміжках часу з 13 до 14 та з 20 до 21 години згідно ліцензії на мовлення HP No 0510 - м від 20.03.2008 р. На цій радіочастоті здійснює своє мовлення мережева всеукраїнська радіостанція «Люкс FM». За різними оцінками спільний рейтинг та популярність двох радіостанцій у регіоні є сьогодні одними з найвищих.

Конкурентні переваги Медіа-групи «РИТМ», які потрібно знати Замовнику:
1. Медіа-група «РИТМ» - це телебачення + радіомовлення + інформаційне агентство. В одному місці ви отримаєте повний пакет послуг для реклами бізнесу, поширення ідеї, оголошення про захід.
2. Телеканал «РИТМ» має 24 години мовлення та транслюється на місто Рівне, міста Здолбунів, Дубно, Млинів, Гощу, Корець, Остріг, Костопіль. Потенційна аудиторія телеканалу складає більше 700 000 глядачів.
3. Радіостанція «РИТМ-ФМ» виходить на хвилі радіо «Люкс-ФМ», яке має один з найбільших рейтингів у регіоні. Ми транслюємося у найвигідніший час – з 13 до 14 та з 20 до 21 години.
4. Медіа-група «РИТМ» має гнучкі прайси та систему знижок, як для нових клієнтів, так і для постійних рекламодавців.
5. Телеканал «РИТМ» - це телебачення для тих, хто думає, для тих, хто приймає рішення, для тих, хто ретельно планує свої бюджети.

ТОВ “Телерадіокомпанія “РИТМ”

Поштова адреса: 33028, м.Рівне, вул. 16 липня, 38, 4 поверх

Контактний телефон: (0362) 401-801 (3 9:00 до 17:00, крім СБ, НД)

E-mail для прес-релізів: [email protected]

E-mail для адміністрації та реклами: [email protected]

Телефони відділу реклами:( 0362) 401-801 (3 9:00 до 17:00, крім СБ, НД)

***

Генеральний директор ТРК "РИТМ"Хитров Олександр

Директор із стратегічного розвиткуКурсик Олександр

Керівник комерційного відділуЗавійська Роксолана

Технічний директорАбрамович Тарас

Редактор інформаційного порталу Брежицький Микола

Редактор Служби Новин ТРК Мороз Вадим

Редактор Програмного відділуПастухова Наталія

Редактор Програмного відділуДемедюк Наталія

Головний операторЯрослав Катеринчик

Оператор Кушнерчук Михайло

Випусковий редакторВолодимир Партеса

МонтажерМельник Діана

МонтажерСтаськів Андрій

Редактор Ритм FM – Литвин Дар'я

Журналісти:

  • Мосійчук Ольга
  • Мороз Вадим
  • Джум Олеся
  • Мрозович Олександр
  • Пастухова Наталія
  • Демедюк Наталія
  • Брежицький Микола

Читайте також: