Radio
Online
Повiдомити новину

Чи перейдуть заклади вищої освіти Рівненщини на дистанційне навчання?

Сьогодні, 13 жовтня, на брифінгу Рівненської ОДА повідомили про те, що заклади вищої освіти області на дистанційне навчання поки не переходитимуть.

Уряд і державна комісія з питань ТЕБ та НС розглядають зараз це питання. У випадку якихось рішення Уряду або державної комісії ми негайно будемо приймати таке рішення обласною комісією. Наразі ми маємо тільки рекомендації від обласного управління освіти, - зазначив заступник голови РОДА Ігор Тимошенко.

Додамо, що відучора, 12 жовтня, на Рівненщині – нове епідемічне зонування. Відповідно до нього більша частина області знаходиться у "помарачевій зоні карантину". Відтак, це дозволяє зберегти навчальний процес у закладах освіти.

Також, як повідомив заступник голови РОДА Ігор Тимошенко, якщо заклад вищої освіти перейде на дистанціне навчання, із гуртожитків студентів не виселятимуть:

Стосовно виселення студентів з гуртожитків: це не передбачається. Наскільки мені відомо, навіть якщо буде прийняте якесь рішення Уряду, категоричної вимоги не передбачається.

Читайте також: