Radio
Online
Повiдомити новину

Чому в центрі Рівного досі є радянські зірки? (ВІДЕО)

Неприємна знахідка. У Рівному місцеві жителі у людному місці виявили радянські п'ятикутні зірки. А красуються вони ніде інде, як на огорожі поряд із пам'ятним знаком "Загиблим за Україну".

П'ятикутні зірки прямо перед Рівненською міською радою. Таку знахідку виявили місцеві жителі. Цей паркан огороджує пам'ятний знак "Загиблим за Україну". Раніше на цьому ж місці було погруддя радянського терориста Миколи Кузнецова. Тож символічний знак росії у вигляді зірок перейшов у спадок постаменту, який його і замінив.

Погруддя російського терориста демонтували ще у 1994 році. Однак схоже, тоді не звернули увагу на огорожу із п'ятикутними зірками. Як зазначив історик, таких радянських символів у місті ще багато. Проте вони не такі масштабні, як великі постаменти.

Всі великі символи та постаменти радянських часів у Рівному вже демонтували. І виявилось їх чимало. А зараз цей процес призупинився. Однак лише через те, що виявити небажані дрібні елементи не так вже й легко. Як зазначив секретар Рівненської міської ради, усі символи радянщини зітруть з обличчя Рівного.

Наразі у міській раді шукають компромісне рішення щодо демонтажу п'ятикутних зірок. Однак обіцяють, найближчим часом про них нічого і не нагадуватиме.

Микола Бендюк каже, усі ці символи радянщини потребують демонтажу. Однак викидати їх не варто. У історика вже навіть є ідеї куди подіти металобрухт та як його використати із користю.

Читайте також: