Radio
Online
Повiдомити новину

Чому управлінська компанія відмовляється ремонтувати каналізацію будинку (ВІДЕО)

Чотири роки з фекаліями сусідів. В таких умовах доводиться жити мешканцям будинку на вулиці Княгині Ольги у Рівному. Нещодавно до нас на телеканал звернулись місцеві, аби наші журналісти з'ясували, хто повинен прибрати нечистоти та замінити каналізацію. Як виявилось за це відповідає управлінська компанія, тоді вона відмовилась будь-що коментувати, однак нашим журналістам все ж вдалось з ними поспілкуватись.

Це будинок на вулиці Княгині Ольги 16 у Рівному. Дехто, у ньому проживає від моменту здачі в експлуатацію 3 1963 року. Майже п'ять років люди страждають від фекалій які течуть у їх двір із сусідської каналізації. Мешканці будинку розповідають, проблема з каналізацією у сусідів була завжди, однак не була такою глобальною, як сьогодні. Та от допомагати їм та ліквідувати проблему відмовились усі інстанції, мовляв, це не їх територія. Люди втомились бігати від однієї структури до іншої. А часу відтягувати проблему немає, адже щоразу каналізацію прориває і затоплює увесь двір все більше і більше, стіна, яка відділяє два будинки от-от може зруйнуватись.

Сусіди, мешканці будинку з якого і витікають нечистоти, на вулиці Олекси Новака 52А, свою провину не визнають, кажуть запах каналізації доноситься і до них, тож вони усіма силами намагаються знайти вихід. Та от як виявилось, не все так просто.

Раніше будинок на вулиці Олекси Новака 52А обслуговувався Житлово-комунальним підприємством "Галицьке", Наразі ЖКП немає. А усіма питаннями будинку займається Управлінська компанія "Житло Сервіс Рівне". Ми поїхали до них, однак відкривати двері нам не захотіли. Та все ж зв'язатись з керівництвом нам вдалось.

Управлінська компанія "Житло Сервіс Рівне" надає послуги і люди нам платять за обслуговування внутрішньо-будинкових інженерних мереж. Це інженерні мережі, водопровід, електрика, каналізація, опалення, які знаходяться в середині будинку. Є ще зовнішньо-інженерні мережі, до яких ми ніяким боком не причетні. - А хто причетний? - Ми писали листи, у нас ситуація є по вул. Олекси Новака, по вул. Фабричній. Це треба розбиратися на рівні міста, - Василь Семенюк директор УК "Житло Сервіс Рівне"

Однак в управлінні благоустрою та інфраструктури свою причетність до каналізаційних мереж будинку на вулиці Олекси Новака спростовують. За їх словами, це питання виключно жителів будинку та Управлінської компанії, у цьому випадку "Житло сервіс рівне". Підтвердили це і в Рівнеоблводоканалі.

На жаль, управлінська компанія не володіє ситуацією. Зовнішні мережі будинку на вул.Олекси Новака, 52 завжди обслуговувались ЖКП "Галицьке". Наразі ЖКП не має. Конкурс на обслуговування будинків виграла управляюча компанія, тому обслуговувати вказані мережі повинна ця управляюча компанія, оскільки мережі водовідведення від вказаних житлових будинків на баланс водоканалу не передані. Згідно з діючими правилами, точкою приєднання в комунальний колектор на сьогоднішній день є дворова мережа в районі житлового будинку на вул. Княгині Ольги, - Андрій Грухаль головний інженер РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»

Оскільки управлінська компанія омиває руки і не бажає допомагати жителям будинку з яким у них заключений договір, людям радять взяти ситуацію під власний контроль та все ж стати на баланс рівнеоблводоканалу.

Читайте також: