ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Чому рівненський ЦНАП не видаватиме паспорти України? (ВІДЕО)

Паспортів не буде. У рівненському центрі надання адміністративних послуг тимчасово зупинили процедуру оформлення та видачі паспорту громадянина України та паспорту для виїзду закордон. 

З 23 грудня рівненський ЦНАП тимчасово призупинив видачу паспортів України для громадян. Стосується це й документів для виїзду закордон.
Причина - реорганізація департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг.

Також у ЦНАПІ тимчасово недоступна реєстрація за місцем проживання. Внести дані про народження дитини чи розірвати шлюб - поки також не вийде. Однак, Тетяна Пацалюк запевняє, усі громадяни, що звертались за цими послугами у ЦНАП до 23-го грудня - обов'язково їх отримають.

Поки невідомо коли ЦНАП повернеться до звичного режиму роботи. Усіх, кому необхідні недоступні нині послуги - працівники центру перенаправляють до відділень міграційної служби.

Доки ці послуги у ЦНАПі не відновляться, рівняни можуть звертатись до рівненських міграційних служб за адресами вул. Словацького, 3, вул. Соборна, 195 та вул. 16 Липня, 6. А також до паспортного сервісу "Документ" за адресою вул. 16 липня 6А.

Читайте також: