Radio
Online
Повiдомити новину

Чому поліція не відреагувала на масове порушення карантину на "Північному"?

Учора, 28 квітня, у мережі «Фейсбук» з’явилися фото, на яких рівняни масово відвідали парки та спортивний майданчик, що розташований на перехресті Мельника-Коновальця у Рівному. https://www.facebook.com/sabanyuks/posts/3007005976004197 Ми запитали у посадовців, чому поліція не контролювала такі масові прогулянки рівнян на мікрорайоні “Північний”. За словами заступника голови РОДА Ігоря Тимошенка, поліція постійно контролює ігнорування містянами карантинних вимог. Зокрема, учора за день на лінію «102» надійшло 18 викликів щодо порушень. Також посадовець зазначив, що вчора виклику до поліції стосовно ситуації на мікрорайоні - не було:

Інформація, яку викладають у соціальні мережі - не офіційна. Офіційними є повідомлення на лінію 102 для реагування поліції. Національна поліція знає про цю ситуацію, вона повідомлена про це питання, у подальшому будемо контролювати.
До слова, заступник голови РОДА  закликав усіх містян повідомляти про всі відомі факти порушення карантинних вимог на лінію «102».

Читайте також: