Radio
Online
Повiдомити новину

Чому пенсіонери на Рівненщині збунтувались проти місцевої влади (ВІДЕО)

Влада окремо - люди окремо. У Оржеві бунтують пенсіонери. Усе тому, що єдине відділення банку, в якому вони могли отримати пенсію - закривають. Дехто із пенсіонерів ходить на милицях, а дехто і взагалі рухатись не може, тож отримати виплати в іншому місці фізично не может.

Біля відділення Ощадбанку в Оржеві зібралось декілька десятків пенсіонерів. Дехто на милицях діставався через усе селище аби зустрітись із селищною головою. Усе тому, що нещодавно жителям повідомили, єдине відділення Ощадбанку, у якому люди поважного віку сплачували комунальні послуги та отримували пенсію - закривають. Тепер же, місцевим доведеться їхати до Рівного або Клеваня, аби отримати банківські послуги. От тільки витратити на дорогу доведеться добру сотню та чимало часу. Маршрутки до Клеваня їздять тут вкрай рідко, всього одна-дві за день.

Раніше банківські послуги, жителі Оржева отримували у старому занедбаному приміщенні. Та два роки тому відділення банку переїхало у просторий інноваційний офіс. Тут, як розповідають пенсіонери їм було зручно і комфортно. Тим більше, що послугами Ощадбанку у Оржеві користується ще п'ять сіл які знаходяться поблизу. Однак тепер цього може і не бути. Як пояснили у самому банку, рішення про закриття приймало їх керівництво.

У надії на допомогу, пенсіонери зібрались та пішли на прийом до селищної голови, однак там їх, м'яко кажучи, не почули. Галина Кидун о другій годині покинула свій кабінет і більше не повернулась. При чому робить вона це уже не вперше.

Як повідомила Галина Кидун, допомогти пенсіонерам вона аж ніяк не може. Тут вона безсила. Адже повпливати на Ощадбанк вона не може

 Ми зустрічались із ними. У мене є протокол зустрічі, у якому вказано, що я виступаю проти закриття, тому що в нас є пенсіонери, у нас немає іншого банку, де люди можуть отримувати пенсію, оплатити податки за землі і за інші послуги. Яка допомога Ваша як селищної голови може вирішити цю проблему? Це є організація, на яку ми не можемо повпливати, вона не є в нашій комунальній власності, - голова Клеванської ОТГ Галина Кидун.

Я не я і хата не моя. Після тривалої розмови із селищною головою вона все ж визнала, раніше питання підіймалось, однак його закрили бо мовляв ніхто і не звертався..

Ми ще спробуємо поїхати. Це питання виникало ще у січні 2022 року. Далі воно було закрите, бо ніхто не звертався. А це я почула сьогодні, бо до мене на прийом прийшли пенсіонери і розказують, що вони почули, що наше відділення має закритися. І тому я постараюсь найближчими днями поїхати в Рівне ще раз до керівників і обговорити з ними це питання. , -  голова Клеванської ОТГ Галина Кидун.

Як пообіцяла селищна голова, найближчими днями вона спробує вирішити цю проблему. В інакшому разі, пенсіонери лишаться без банку і можливості отримати пенсію чи оплатити комуналку.

Читайте також: