Radio
Online
Повiдомити новину

Чому міський голова Дубна вдруге прогнав журналістів із сесії? (ВІДЕО)

Наша пісня гарна й нова починаймо її знову. Вчора у Дубні відбулось друге пленарне засідання 47-ої позачергової сесії міської ради. І ні для кого не стало дивиною, що знову його провели в закритому режимі. Наші журналісти, як і обіцяли, слідкують за перебігом сесії. Міський голова Василь Антонюк і на цей раз порушив регламент. Без поліції також не обійшлося.

У середу 31 січня у Дубні відбулось друге пленарне засідання 47-ої позачергової сесії міської ради. Як і минулого разу, щоб приховати від громади інформацію про розподіл 40 мільйонів бюджету, міський голова Василь Антонюк вирішив провести засідання у закритому режимі. Найбільше його злякала присутність журналістів в сесійній залі.

Будь ласка, покиньте залу.

Минуле засідання Дубенської міської ради Василь Антонюк закрив, аргументуючи це затяжною повітряною тривогою. Однак цього разу ракетна небезпека міському голові не стала на заваді. Сесію продовжили всупереч усім законам.

Новина про те, що сесію проводитимуть під час ракетної небезпеки обурила як деяких депутатів, так і членів громади, мовляв, міському голові потрібно нагадати про те, що країна живе в умовах воєнного стану.

Депутати зі "Свободи" голосували ПРОТИ того, щоб сесія була в закритому режимі, та ПРОТИ того, щоб вкотре її проводили під час повітряної тривоги. В той час, коли в тривогу зачиняються магазини, школи, садочки міський голова поспіхом ставить на голосування рішення. Я вважаю, що міська рада має якраз в цьому випадку показувати приклад, а не свідомо йти на порушення норм безпеки. Однак, на жаль, в нашого міського голови така практика: порушення на порушенні. Люди, які уже побачили навіть мої відео, які я від себе скидала в мережу Facebook, ну якби це набуло великого розголосу і великого обурення, мовляв "як це так"?, - депутатка Дубенської міської ради Юлія Ткачук.

Уже вдруге зіткнувшись із перешкоджанням нашої діяльності міським головою Дубна, ми були змушені викликати поліцію та написати заяву. Однак, очевидно, для Василя Антонюка закони не писані, оскільки спілкуватись із правоохоронцями він навідріз відмовився.

Разом з тим попри незрозумілу підтримку деяких депутатів Антонюка в міській раді все ж лишились ті, хто виступає проти його рішень.

У підсумку на другому пленарному засіданні розглянули лише одне питання, а саме внесення змін до бюджету. За всі інші не менш важливі питання міські обранці чомусь забули.

Зрозуміло, що міському голові, як і більшості депутатів, не важлива думка їхніх колег та громади. Очевидно, що бажання приховати результати розподілу бюджету від громади для Василя Антонюка більш важливе, аніж думка депутатів чи виборців. Команда нашого телеканалу продовжить відслідковувати діяльність мфіського головим Дубна, щоб усі його дії ставали публічними. Бо ми переконані - громада має право знати на що витрачаються її гроші.

Читайте також: