ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Чоловіка, який напав на "обмінник" у Рівному взяли під варту на 60 діб

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

32-річному жителю міста Славута, Хмельницької області повідомлено про підозру у розбої, поєднаному з проникненням у приміщення.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

У ході досудового розслідування слідчими Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області встановлено, що ввечері 18 квітня 2021 року підозрюваний скоїв напад працівницю пункту обміну валют, розміщеного в одному з торгових центрів Рівного. Чоловік напав на касирку, коли та виходила з приміщення обмінного пункту. Винести гроші нападнику не вдалось. Його спочатку випхала сама касирка, а пізніше чоловіка затримали завдяки одному з відвідувачів торгового центру, якому зловмисник ще й встиг вистрілити в ногу з травматичної зброї.

Рівненським міським судом задоволено клопотання прокурора про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без визначення розміру застави.

Наразі у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення усіх обставин вчинення вказаного злочину. 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років, із конфіскацією майна.

Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАПАВ НА КАСИРКУ ТА СТРІЛЯВ: У РІВНОМУ НАГОРОДИЛИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗАТРИМУВАЛИ ЗЛОЧИНЦЯ (ФОТО)

Шукайте нас ???

Офіційний сайт:

https://itvmg.com/

Соціальні мережі:

► Ми у Facebook - https://www.facebook.com/itv.media.group

► Ми в Instagram - https://www.instagram.com/itv_mg/

► Наш Telegram-канал: https://t.me/itv_mg

Читайте також: