Radio
Online
Повiдомити новину

Чоловіча БК "Рівне" готується до чергового штурму Вищої ліги

У похід за золотом. Чоловіча команда БК "Рівне" із вересня тренується двічі на день. У колектива лише дві втрати - інші в строю. Завдання уже кілька років незмінні - привезти у Рівне золоті медалі Вищої ліги. Це одна з причин, чому рівняни залишилися у другому за силі баскетбольному дивізіоні країни і не піднялися у Суперлігу.

Лідери на місці. Чоловіча БК "Рівне" готується до старту нового сезону у Вищій Лізі. Серед втрат два виконавці Артем Водолазьки та Олександр Поносов - інші на місці. Зокрема й один із лідерів Дмитро Тимощук. Гравцем активно цікавились команди Суперліги. Була навіть конкретна пропозиція від БК "Черкаські мавпи", але виконавець залишився у Рівному.

Команда тривалий час тренувались за індивідуальним планом. З вересня усі разом займаються двічі на день у залі. Серед основних гравців, є й молоді виконавці, які ще в минулому році грали у Першій Лізі. Кращих, головний тренер відбере для виконання поставлених завдання у Вищій Лізі.

Серед гравців, які подають надії - Валентин Шептицький. Гравець два роки тренується та отримує ігрові хвилини в головній команді. Паралельно на лідерських позиція грав за колектив Першої Ліги. В цьому сезоні сподівається на довіру від тренера та підтримку від партнерів по команді.

Президент команди Сергій Ліщук, каже що головне передсезонне завдання виконали - зберегли лідерів команди. На новачків чекати не варто, колектив сформований. Ігрову практику отримають і молоді виконавці. Була пропозиція піднятися у Суперлігу, але вирішили не поспішати. Якщо гравці до еліти українського баскетболу дотягують, то у фінансовому плані було б доволі скрутно, каже Сергій Ліщук. Разом із тим протягом кількох років головне завдання у Вищій Лізі так і не виконане.

Стартує новий сезон у Вищій лізі наприкінці жовтня. Календаря ще немає. Відомо, що цьогоріч змагатиметься 14 команд. Їх поділять на дві групи. Грати будуть так званими баблами. Колективи групи приїжджають в одне місце, грають три матчі і роз'їжджаються. Так раз в два тижні. Рівне теж прийме такий бабл у чоловічій Вищій Лізі, але уже після нового року.

Читайте також: