Radio
Online
Повiдомити новину

Чим цьогоріч дивувала ретро-вечірка на Поштовій?

На цій вулиці розміщувалася на початку ХХ ст. стара пошта, звідси і назва. У 1920-ті роки її перейменували на Новий світ, так як тут спорудили кінотеатр під аналогічною назвою. У 1941 році фашистські окупанти перейменували вулицю на Сальського. У 1943-у — на Поліцайштрассе, або Поліційну, оскільки тут розміщувалася поліційна дільниця. В першій половині ХХ ст. на цій вулиці мешкали відомі рівненські лікарі – М. Виноградов та М. Сегал, письменник Л. Кравцов, журналіст А. Друзенко, поет І. Куліш, скульптор Л. Бізюк, футболіст В. Атонюк. У 1945-1960 рр. тут працював Рівненський театр, який потім став клубом «Будівельник». 

Сьогодні маленька та затишна вулиця була переповнена гамірними відвідувачами та вражала ретро вбраннями рівнян.

Безліч виробів ручної роботи народних майстрів: капелюшки, ляльки, прикраси, картини, магніти і багато іншого.

Окрім світлин старого Рівного і видатних мешканців вулиці, фото із родинних архівів рівнян та фото-спогадів із попередніх років святкування, гості свята також могли зробити фото на згадку у тематично облаштованих фотозонах.

Із новинок свята – виставка ретро-автомобілів, яку організатори планують,відтепер, проводити щоріч.

Як розповіла організаторка свята Мобіло Любов, ідею заходу привезла із-за кордону: «Я була на заробітках в Італії і мене здивувало як там цінують старовину і я захотіла і щоб у нас так само цінували власну історію». Також жінка каже, що прагне аби в майбутньому вулиця перетворилася на арт-майданчик, де обдаровані майстри дивуватимуть своїми талантами.

Жива музика,гра на музичних інструментах, запальне танго все це та багато іншого створювало неперевершену атмосферу свята.

Читайте також: