Radio
Online
Повiдомити новину

Чи знають рівненські рибалки як поводитись на кризі? (ВІДЕО)

Йти лише компанією, і мати з собою мотузку. У зв'язку з потеплінням перебувати на льоду стає дедалі небезпечніше. Та це не зупиняє рибалок у Рівному. Вони продовжують займатися улюбленою справою. Тому рятувальники нагадують правила поведінки під час зимової риболовлі. Кажуть, крига зараз потоншала, тому перебувати на ній - небезпечно. Поради рибалкам слухала і наша Ірина Жуковська.

 

Зимова риболовля - улюблене заняття багатьох. І навіть коли стовпчик термометру показує плюсову температуру, а замість снігу іде дощ, охочих порибалити не меншає. Рибалки запевняють: своєї справи не кинуть, адже лід іще товстий, а отже, - безпечний. 

Через те, що на вулиці відлига, лід та рибалки на ньому потребують постійного нагляду, розповідає водолаз рятувальної служби на водних об'єктах Рівненської області Сергій Оленчук.

Однак, до застережень рятувальників рибаки прислухатись не хочуть. І попри застереження, все одно продовжують ловити рибу. Рівнянин Василь рибалить пів життя. Правила безпеки на льоду, переконує, знає і дотримується.

Однак, однієї мотузки замало, розповідає начальник обласної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах Анатолій Якимчук.

"Виходячи на лід, рибалки мають пам'ятати! З собою потрібно мати мотузку (20 метрів) і з одного боку, до нього має бути прив'язаний вантаж (500 грамів), щоб у випадку чогось, можна кинути колегам. Не збиратись групою людей, бити ополонки для риби  на відстані 5-6 метрів," - каже начальник Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах Анатолій Якимчук.

Аби вберегти своє життя та здоров'я, надзвичайники дають декілька простих порад, для безпечної риболовлі. 

Читайте також: