Radio
Online
Повiдомити новину

Чи залишиться музична школа у приміщенні з гуртожитка на Відінській у Рівному

Фото vse.rv.ua

Сьогодні, 14 січня, залі засідань виконавчого комітету відбулася оперативна нарада щодо вирішення ситуації, що склалася навколо приміщення, де зараз навчаються учні Рівненської  музичної школи № 1 імені Миколи Лисенка.

Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян наголосив, що заступниця міського голови з гуманітарних питань Марина Кузьмічова має невідкладно з'ясувати обставини з приміщенням на вулиці Відінська, де зараз тимчасово навчаються діти.

Напередодні, до секретаря звернулися батьки учнів з інформацією про те, що орендодавець приміщення хоче розірвати договір оренди з дирекцією музичної школи, а відповідно діти можуть опинитися на вулиці. Секретар доручив терміново зустрітися з усіма сторонами процесу та в разі припинення дії договору оренди знайти альтернативні можливості для дітей, які є заручниками ситуації. 

«Якщо учні навчатися там не зможуть, пані Марина має невідкладно, до кінця дня дати альтернативні варіанти приміщень для тимчасового навчання вихованців музичної школи. Мова йде майже про 500 учнів, які не можуть пропускати навчання і потрібно зробити все можливе та забезпечити їм необхідні умови для навчання», - зауважив Віктор Шакирзян. 

Крім того, цього тижня розпочалися підготовчі до капітального ремонту роботи в приміщенні другого корпусу музичної школи. Передувала цьому гучна історія з халатністю підрядника, який виконував там роботи та без погодження УКБ, зняв покрівлю даху, залишивши приміщення під відкритим небом на кілька місяців. Виїхавши на об'єкт секретар Рівненської міської ради доручив будівельникам негайно усунути недоліки та розпочати монтаж покрівлі, щоб мінімізувати вплив вологи на стіни. Після низки нарад, підрядник завіз необхідні матеріали та розпочав підготовчі роботи, аби якнайшвидше виправити недоліки. 

Читайте також: