Radio
Online
Повiдомити новину

Чи стануть зелені зони Рівного чистими? (ВІДЕО)

Безлад. Таким словом можна описати зелені зони Рівного. Жителі міста постійно нарікають на хащі, сміття та пошкоджені дерева у центральній частині нашого обласного центру. Втім зазвичай ці скарги не приносять жодного резльтату, бо ж ситуація залишається незмінною. Втім невдовзі цю проблему таки обіцяють вирішити.

Початок покладено. Рекреаційні зони - наболіле питання для Рівного. Нині одна з найпроблемніших ділянок міста - парк поблизу вулиці Степана Бандери. Прибережна ділянка за кілька років перетворилася на суцільні хащі з поламаними деревами та купою сміття. Не менш забрудненою є і водойма. Сьогодні цю локацію оглянули представники влади, екологи та керівники комунальних служб міста. За словами секретаря Рівнеради Віктора Шакирзяна, спектр роботи дуже великий, тож працювати над ліквідацією проблеми почали одразу ж.

Основне - зачистити наші річки, для того щоб мали кращий протік, і так само що стосується усіх мостів - треба узбіччя поприбирати. Перш за все там дуже багто знаходиться хламу незрозуміло звідки він там понабирався. Самовільно позахоплювали землю і це теж дуже погано, - секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Зайнятись благоустроєм цієї території доручили Тресту Зеленого господарства. Працівники підприємства повинні обрізати дерев і прибрати площі, які перебувають у них на обслуговуванні. Схоже завдання отримало і міськШеу, оскільки частина цієї зеленоїй території знаходиться на їхньому балансі.

Під час інспектування ми побачили, що багато дерев самосіву у нас утворилося і проросло за цей період. Розуміючи в край складний минулий рік - в новому році вже маємо намір привести плюс-мінус лад по місту. Впринципі всі завдання, які поставив сьогодні Віктор Володимирович- нам є під силу. Я думаю підпорядковані комунальні підприємства справляться з задачами і ми в найкоротші терміни відзвітуємо про їх виконання, - керівник департаменту інфраструктури та благоустрою Рівного Руслан Гудима.

Якщо погодні умови будуть сприятливими, очищення водойм та прибережної території планують завершити вже за місяць. За цей період комунальники мають прибрати всю зелену зону від Водоканалу до вулиці Дворецької.

Це буде зроблено нашими комунальними підприємствами, тобто на це великих коштів не буде витрачатися. Але можна навчитися так робити, щоб їх планувати кожного року і більше не доводити до такого стану, - секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Відтак вже цієї весни нарікань на занедбаний стан рекреаційних зон міста має поменшати.

Читайте також: