Radio
Online
Повiдомити новину

Чи можна робити щеплення від COVID-19 вагітним

Фото ілюстративне

З кожним днем кількість хворих на COVID-19 в регіоні значно збільшується. Про це повідомили сьогодні на онлайн-брифінгу в Рівненській ОДА.

«Станом на сьогодні, на Рівненщині майже 800 нових хворих. Це новий рекорд за останні півтора роки в регіоні. Майже 59% ліжок зайнято в закладах, які працюють з ковідом. В регіонах таких 16», - повідомив перший заступник Рівненської ОДА Сергій Подолін.

За його словами, аби призупинити стрімкий ріст захворювання, потрібно дотримуватися маскового режиму та обов’язково вакцинуватися, адже 94% госпіталізованих українців не мали жодної вакцини.

«Якщо особа захворіє між першим і другим щепленням, то безпосередньо потрібно звернутися до сімейного лікаря, після чого почати лікування. Тільки після повного одужання буде вирішено питання про потребу наступної вакцинації», - підсумував Сергій Подолін.

В Рівненській ОДА окремо наголосили, що для вагітних та жінок, які вигодовують грудним молоком щеплення можна проводити будь-якою вакциною, окрім CoronaVac від Sinovac Biotech.

Нагадаємо, що за минулу добу на Рівненщині зареєстровано 782 хворих з COVID-19. Найбільше у Рівному - 142, Дубно - 60, Здолбунові - 42 та Костополі - 31.
 

Читайте також: