Radio
Online
Повiдомити новину

Чи доведеться рівнянам сплачувати вдвічі більше за тепло в квартирах? (ВІДЕО)

Пів королівства за опалення. З жовтня цього року обігрівати квартиру стане дорожче. У теплопостачальному підприємстві кажуть, що тарифи не перераховували з 2019 року. Та мешканців таке пояснення не заспокоює, вони уже думають як економити аби не мерзнути взимку. На скільки зросте вартість тепла у Рівному знають наші журналісти.

Суми в платіжках більші ніж пенсія. Саме так описує вартість послуг Рівнетеплоенерго, рівнянка Ольга Геннадіївна.  Розповідає, за сезон, витрачає близько 17 тисяч гривень і це тільки на саме опалення. Зізнається, її рятує те, що працює чоловік, в іншому випадку така сума була б для неї непідйомною. Як є для більшості мешканців будинку, в якому вона проживає. Зазначає - якість послуг не відповідає витраченим коштам.

"В квартирі температура буває... найбільша це 20 градусів. У мене кутова квартира і 19 градусів. Тобто в місяць виходить  3000 з лишнім, 2000 з лишнім.  Це дуже великі кошти за таку температуру," - каже голова ОСББ на Древлянській Ольга Брезгіна.

Але цьогоріч мешканцям Рівного доведеться за тепло платити вдвічі більше. Відповідний проект рішення вже подала теплопостачаюча компанія "Рівнетеплоенерго". 

"Нафтогазом було встановлено два об'єми газу. Однак нещодавно вийшло роз'яснення мінрегіону, яке дозволяє теплопостачаючим підприємствам для виробництва теплової енергії використовувати лише об'єм один. Відтак зараз проводиться перерахунок тарифу, який буде нижчим, ніж той який було заявлено раніше," - каже речник ТОВ "Рівнетеплоенерго" Олексій Кривошеєв.


"Немає слів - одні емоції," - так відреагувала пані Ольга на рішення про підняття тарифів. Розповідає - від думки про такі суми в платіжках просто опускаються руки, адже окрім оплати комунальних послуг потрібно за щось жити.

"Я не розумію чи люди які знаходяться при владі. Які встановлюють такі тарифи. Чи вони розуміють що люди просто не в стані сплачувати такі гроші."

Тож чи доведеться рівнянам, з початком нового опалювального сезону сплачувати за тепло відвічі більше, достеменно поки не відомо. Лишається тільки сподіватись, що дане рішення все ж переглянуть, і між теплом в квартирі та покупкою продуктів рівнянам вибирати не доведеться.

Читайте також: